Konferenční poplatky

Konferenční poplatky jsou rozděleny do tří kategorií. Místo konání konference je poměrně vzdálené od jakýchkoliv ubytovacích a stravovacích zařízení (i malý obchod v místní vesnici je otevřen jen pár hodin denně); nejbližší ubytovací možnosti jsou v Praze.  Účastníkům konference, kteří plánují osobní účast, doporučujeme zvolit balíček B či C, který nabízí maximální pohodlí díky ubytování a stravování v místě konání konference: na kolejích Open Gate https://www.opengate.cz/koleje a v místní jídelně. 

Pokoje pro ubytování (ve čtyřech budovách školních kolejí jsou dvoulůžkové), při přihlašování lze nahlásit spolubydlícího na obě noci. Ubytovaní budou mít k dispozici kulečník, ping-pong a ve vymezených hodinách také bazén. Ubytování bude poskytováno pouze na dvě noci a z kapacitních důvodů budou mít při rezervacích přednost členové ČAPV a studenti (ubytovat se může 126 hostů).

Stravování zahrnuje snídaně, obědy, večeře (s dominující formou švédských stolů), přičemž není problém zajistit vegetariánskou stravu či stravu reflektující specifické dietní aj. nároky, které budou předem účastníky nahlášeny.

Parkování v areálu Open Gate je možné zdarma, nicméně bude nutné nahlásit automobil předem. Areál je hlídán non stop bezpečnostní službou.

Konferenční poplatek A – bez stravy a ubytování (doporučujeme zejména pro on-line účast).
Konferenční poplatek B – se stravou (zahrnuje plnou penzi od pondělní večeře do středečního oběda v prostorách Open Gate; bez ubytování); po úterním společenském večeru bude zajištěn odvoz autobusem na metro v Praze.
Konferenční poplatek C – se stravou a ubytováním (zahrnuje ubytování na 2 noci v prostorách Open Gate a plnou penzi od pondělní večeře do středečního oběda v prostorách Open Gate).

BalíčekČlen ČAPV/studentOstatní účastníci
Konferenční poplatek A – bez stravy a ubytování1.900 Kč2.300 Kč
Konferenční poplatek B – se stravou bez ubytování3.300 Kč
(1.900 + 1.400)
4.200 Kč
(2.300 + 1.900)
Konferenční poplatek C – se stravou a ubytováním3.800 Kč
(1.900 + 1.900)
4.700 Kč
(2.300 + 2.400)

V případě kratší účasti se žádný z konferenčních/ubytovacích poplatků nekrátí.

Zpět na hlavní stránku konference